پاورپوینت بازیافت آسفالت

دسته: عمران و ساختمان
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: ۱۹۱۴ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۳۸

پاورپوینت بازیافت آسفالت در ۳۸ اسلایدبرای دانشجویان عمران و ساختمان در نظر گرفته شده است و در ادامه این مطلب از فروشگاه فایل سازه برتر بخشی از این پاورپوینت همراه با فهرست و تصویر پیش نمایش از این پاورپوینت برای کاربران عزیز قرار داده و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت می توانید این فایل را بصورت آنلاین خریداری و دانلود نمایید.

قیمت فایل فقط ۶,۹۰۰ تومان

خرید

 

پاورپوینت بازیافت آسفالت


بازیافت آسفالت

زمانی که سطح آسفالت‌های اجرا شده تغییر پذیر ‌و خراب شد (ترک‌های طولی و عرضی به عرض‌ها و طول‌های مختلف)، تعیین بهترین روش بازسازی ‌دشوار است. یک پوشش آسفالتی ساده با یک روش حفاری و پر کردن می‌تواند ظاهر سطح آسفالت را بهبود ببخشد. اما به ندرت می‌تواند مشکلات زیربنایی را اصلاح کند که در اولین گام شکست به بار می‌آورد. و در طول یک دوره زمانی کوتاه، مشکلات قبلی مجدداً پدیدار می‌شود. راه حل‌های طولانی مدت برای آسفالت‌های خراب و تغییر پذیر شامل روکش ساختاری ضخیم یا جابجایی کامل و جایگزینی سطح آسفالت ‌و زیربنایی موجود است. هر دو روش می‌تواند بسیار پر هزینه باشد و سنگدانه‌های دست نخورده را اتلاف نماید.‌ بازیافت آسفالت تغییر شکل یافته و خراب، با روش احیای عمیق (FDR) می‌تواند مزایایی بازسازی را بدون هزینه‌های اصلی و با توجه به محیط زیست ارائه نماید. در این جریان آسفالت فعلی را با استفاده از دستگاه WR تراشیده و با سیمان و درصد رطوبت مورد نیاز اختلاط و متراکم می‌نمایند. پایه جدید به علت تثبیت مواد سیمانی ، کارکردی یکنواخت‌تر‌، قوی‌تر و طولانی تر از روکش اولیه خواهند داشت. این روش مقرون به صرفه‌ترین روش است. چون مصالح اجرایی از بازیافت آسفالت و لایه‌های زیرین آن به دست می‌آید.

مزایای‌  FDR ‌بازیافت آسفالت

۱- حفظ سنگدانه‌های جدیدی که باید در محل‌، جستجو و منتقل شوند.
۲- از نظر زیست محیطی حفظ نواحی که جهت استخراج مواد اولیه و آسفالت از روکش خراب مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
۳- کاهش آلودگی هوا، ازدحام ترافیک و خسارت رسیدن به جاده‌های اطراف به دلیل حمل و استفاده از مصالح جدید در پروژه و حمل و خارج کردن موارد قبلی از پروژه
بررسی‌های ویژه در زمان استفاده از FDR
از آنجایی که مصالح آسفالت بازیافتی از سطح آسفالت مرمت سازی با مواد زیربنایی جاده ترکیب می‌شود‌، ضخامت آسفالت مورد نظر نمی‌تواند از عمق مرمت سازی در یک فاصله طولی زیاد بیشتر باشد. در صورتی که یک بخش طولانی از آسفالت ضخیم برای مرمت انتخاب شود این لایه آسفالت می‌تواند کمی نرم‌تر باشد‌. آسفالت باقیمانده در یک سطح قدیمی با مواد زیربنایی ترمیب و مرمت سازی می‌شود.

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید تا با مشکل روبه رو نشوید.

قیمت فایل فقط ۶,۹۰۰ تومان

خرید

پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را نیز مشاهده کنید:

پاورپوینت ضد یخ بتن

پاورپوینت سیمان ویژه و سیمان نسوز

پاورپوینت مقاوم سازی تیر بتنی

پاورپوینت بازیافت آسفالت

پاورپوینت ‌فرایند جوشکاری با گاز‌

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید ! Digg twitter Facebook cloob Google plus Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.