پاورپوینت مقایسه سقف کوبیاکس با سقف یوبوت و پیش تنیده

پاورپوینت مقایسه سقف کوبیاکس با سقف یوبوت و پیش تنیده , دانلود پاورپوینت مقایسه سقف کوبیاکس با سقف یوبوت و پیش تنیده , سقف کوبیاکس ,

پاورپوینت مقایسه سقف کوبیاکس با سقف یوبوت و پیش تنیده

دسته: عمران و ساختمان
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۲۵۸۳ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۴۴

دانلود فایل پاورپوینت بررسی و مقایسه سقف کوبیاکس با سقف یوبوت و پیش تنیده،در حجم ۴۴ اسلاید قابل ویرایش برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می وانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید.

قیمت فایل فقط ۶,۰۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت مقایسه سقف کوبیاکس با سقف یوبوت و پیش تنیده

 فایل پاورپوینت بررسی و مقایسه سقف کوبیاکس با سقف یوبوت و پیش تنیده،در حجم ۴۴ اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

به طور کلی افزایش طول دهانه ها برای ایجاد فضاهای بزرگتر موجب افزایش وزن سازه و در نتیجه ابعاد اجزای باربر سازه ای وهزینه های اجرایی می گردد. همچنین با توجه به اینکه سقف ها بیشترین سهم را از وزن کلی سازه دارا می باشند، کاهش وزن سقف ها از اهمیت ویژه ای در سبک سازی سازه برخوردار است. در صد سال اخیر روش های متنوعی برای کاهش وزن سازه ارائه شده است، که می توان به سیستم پیش تنیدگی و یا استفاده از مصالح با وزن مخصوص پایین در مکان هایی که اهمیت سازه ای ندارند، اشاره نمود.
سقف هاى بتن مسلح به دلیل نیاز به کنترل تغییر شکل ها و ترك ها، بسیار مورد توجه و گاه محدود به دهانه هاى کوچک مى شوند.
حال اگر بتوان مقطع دال های بتن مسلح را به نحوى بهبود بخشید که علاوه بر تأمین ضوابط کنترلى، در دهانه هاى بزرگ نیز مجازبه استفاده بوده و همچنین در مقایسه با دال هاى مشابه از وزن کمترى برخوردار باشند، مى توان به شیوه جدیدى در روش اجراى دال هاى بتن مسلح دست یافت.
در چند سال اخیر سیستم هایی نظیر دال مجوف دوپوش و دال مجوف کوبیاکس برای این منظور ارائه شده است. دال مجوف دوپوش بتن مسلح، از دولایه بتن مسلح تشکیل شده است که در بالا و پایین دال و به صورت گسترده قرار مى گیرد و حد فاصل این دو لایه با نوعى بلوك توخالى ماندگار به نام U-BOOT که از جنس پلى اتیلن مى باشد، پر شده است.
این محصول همانند بلوك هاى سفالى یا پلى استایرن داراى هندسه اى مکعبى اما مجوف مى باشد که ب ا توجه به نیاز پروژه ومحاسبات طراحى، ابعاد مختلفى دارند. دال مجوف کوبیاکس مشابه دال مجوف دوپوش می باشد، با این تفاوت که در نواحی میانی دال به جای بلوك های توخالی از گوی های کروی شکل از جنس پلی اتیلن استفاده می شود. همچنین اندازه ی گوی های مورد استفاده در دال مجوف کوبیاکس در قیاس با دال مجوف دوپوش هم ضخامت آن، کوچکتر است. بنابراین با توجه به شکل هندسی گوی های مورد استفاده و فاصله ی آن ها نسبت به هم، توزیع تنش ها در سقف مجوف کوبیاکس نسبت به سقف مجوف دوپوش یکنواخت تر می باشد.
در این گزارش سیستم سقف کوبیاکس به لحاظ فنی و اجرایی با سیستم سقف یوبوت و سقف پیش تنیده به روش پس کشیده مقایسه گردیده است.

.

فهرست مطالب :

مقدمه
سقف یوبوت و سقف کوبیاکس
کلیات
شکل احجام پرکننده
جای گذاری احجام بر روی سقف
آرماتور بندی سقف
بتن ریزی
قالب بندی و قالب برداری
کوبیاکس و سقف پیش تنیده به روش پس کشیده
کلیات
تامین مصالح
نصب مصالح
بتن ریزی

این فایل با فرمت پاورپوینت در ۴۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

قیمت فایل فقط ۶,۰۰۰ تومان

خرید

________________________________

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مشاهده کنید:

پاورپوینت ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن

پاورپوینت سنگ گچ ۲

پاورپوینت سنگ گچ۱

پاورپوینت مفهوم پیش تنیدگی

پاورپوینت کاربرد چوب در ساختمان

_________________________________

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
این مطلب را به اشتراک بگذارید ! Digg twitter Facebook cloob Google plus Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.