پاورپوینت کف کاذب

پاورپوینت کف کاذب

پاورپوینت کف کاذب,دانلود پاورپوینت کف کاذب,کف کاذب,

دسته: عمران و ساختمان
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: ۷۶۸۰ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۹۷

طی سالیان متمادی عدم توجه به کف سازی حوادث زیادی به بار آورده که بیشتر آن ها شامل زیان های جانی می باشد همچنین زیان مالی ناشی از این حوادث برای جامعه جبران ناپذیر است 

قیمت فایل فقط ۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت کف کاذب

طی سالیان متمادی عدم توجه به کف سازی حوادث زیادی به بار آورده که بیشتر آن ها شامل زیان های جانی می باشد. همچنین زیان مالی ناشی از این حوادث برای جامعه جبران ناپذیر است.

کف سازی مناسب و نظافت منظم وصحیح می تواند تعداد حوادث در مورد لغزش و… را کاهش دهد.با این وجود مهمترین اقدام در این کار  طراحی صحیح و ارائه مناسب ترین کف با توجه به نیاز است.
در ادامه  مبحث سعی شده مطالبی در مورد طراحی، اناع کف از نظر کاربرد،استاندارد ها وهمچنین نظافت و نگهداری آن ارئه گردد. امید داریم اطلاعات جامعی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم.
.

کف سازی

به مجموعه عملیاتی گفته میشود که پس از اتمام عملیات سفت کاری   در ساختمان انجام میشود تا ساختمان را به حالت قابل سکونت درآورد
کف سازی سطح مفید اتاقها، سالنها، سرویسها، انبارها و… را تشکیل میدهد. با توجه به محل ،کف سازی انواع مختلف دارد مخصوصا برای آخرین قشر کف سازی انواع مصالح لوکس و تزیینی عرضه شده است از قبیل انواع موزاییک، سرامیک،پارکت و کف پوشهای دیگر.
.

کلیات کف سازی

برای کف سازی معمولا ابتدا یک لایه ملات نرم ریخته میشود تا سطح را به صورت هموار درآورد. به همراه این کار پیش بینی های مربوط به تاسیسات الکتریکی ومکانیکی ضروری است. پس از آن بسته به مورد خاکریزی، پوکه ریزی یا ملات ریزی انجام میشود و نهایتا لایه انتهایی، کف نهایی را تشکیل میدهد که میتواند آسفالت، موزاییک، سرامیک،بتن سیمانی و… باشد. در عملیات کف سازی مربوط به نقاطی که در معرض عوامل محیطی(برف و باران و سرما وگرما)قرار دارند، بسته به مورد بعد از ملات اولیه و قبل از ملات ثانویه عایقکاری رطوبتی یا عایقکاری حرارتی یا هر دو انجام میگیرد.
.

لایه های مختلف کف سازی از پایین به بالادر طبقه همکف:

۱- زمین کوبیده
۲- بلوکاژ(ماکادوم)
۳- بتن مگر
۴- ملات
۵- موزاییک ، سنگ و یا سرامیک
۶- کف پوش در صورت لزوم
.
فهرست:
کف سازی
کلیات کف سازی
جزییات كف سازی
کف سازی در زیرزمین ها
لایه های مختلف کف سازی از پایین به بالادر طبقه همکف
زمین کوبیده
بلوکاژ (ماکادوم)
بتن مگر
ملات
پاورپوینت کف کاذب – پاورپوینت آماده ویژه درس عناصر و جزییات – برای دانشجویان عمران و معماری
 عنوان: کف کاذب
فرمت: پاورپوینت
حجم: ۷٫۵۱ مگابایت
تعداد صفحات: ۹۷ اسلاید

قیمت فایل فقط ۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید ! Digg twitter Facebook cloob Google plus Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.